خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان

خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان امکانی است که فروشگاه کالا ۳۱۳ برای مشتریان خود ایجاد کرده است. خرید لوازم خانگی این روز ها برای بسیاری از افراد و مخصوصا زوج های جوان تبدیل به یک آرزو شده است. به همین دلیل فروشگاه کالا ۳۱۳ اقدام به طراحی سیستم فروش قسطی در بازار کرده است. در این طرح فروش، مهم نیست لوازم خانگی مورد نظر شما چه چیزی است و قیمت آن چقدر است. کالا ۳۱۳ به شما شرایط پرداخت ماهیانه مناسب با توان پرداخت شما را پیشنهاد می دهد. کافی است لیستی از محصولات مورد نیاز خود را در دست بگیرید و به این فروشگاه سر بزنید.

اینجا برند مطرح نیست … !!

خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان از هر برند و مدل امکان پذیر است …

ممکن است تصور کنید در طرح فروش لوازم خانگی اقساطی در اصفهان، تنها کالا و محصولات یک برند خاص برای فروش اقساطی آماده است و نمی توانید برند و مدل مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کنید.، ولی به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد. مدیریت فروشگاه کالا ۳۱۳ به منظور کمک به افراد برای خرید لوازم خانگی از هر برند و مدل خاص، امکان خرید قسطی را فراهم نموده است. شما می توانید برند و مدل مورد نظر خود را برای هر کالای لوازم خانگی انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت نمایید تا بتوانید خرید خود را به صورت قسطی انجام دهید.

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت اصفهان ؟

تصور کنید بدون پرداخت هیچ پیش پرداختی صاحب لوازم خانگی مورد نظر خود از هر برند و مدل شوید. کالا برای شما ارسال می گردد، گارانتی آن اعمال می شود و تازه از ماه آینده آن هم به صورت اقساطی پرداخت خود را انجام دهید … چی از این بهتر ؟

برای زوج های جوان که قصد ازدواج و تشکیل زندگی دارند، خرید قسطی بزرگ ترین نعمت است. البته در خرید قسطی شما مجبور خواهید بود پیش پرداخت محصولات مورد نظرتان را بپردازید. ولی این بار، فروشگاه کالا ۳۱۳ امکان خرید قسطی بدون پرداخت هیچگونه وجه به عنوان پیش پرداخت را ایجاد کرده است. در این طرح پس از فاکتور شدن و ایجاد دفترچه اقساط در فروشگاه، محصولات مورد نظر برای شما ارسال می شوند تا بدون هیچ دردسر اضافه از همان لحظه بدون پیش پرداخت بتوانید از لوازم خانگی خریداری شده تان استفاده کنید.

خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان

بدون چک : در این طرح، مشتری پس از پرداخت اقساط، کالای خود را دریافت می نماید. می توان گفت این طرح مخصوص برای افرادی است که قصد تهیه جهیزیه برای دختر دم بخت خود را دارند. در این طرح با گذاشتن وثیقه که می تواند طلا باشد، کالای مورد نیاز خود را در همان لحظه از فروشگاه تحویل بگیرند.

مراحل خرید اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت

در این طرح مشتری از طرف فروشگاه، به بانک های عامل معرفی می شود. به هر فرد در این مورد تا سقف ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات خرید لوازم خانگی پرداخت می شود. پس از دریافت وام، خرید بدون هیچ گونه محدودیتی در انتخاب برند و نوع کالا میسر می باشد.

تحویل در در تمام شهر های کشور

شما می توانید با تکمیل خرید خود از طریق سایت، کالای مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرید. همچنین امکان تسفیه در محل نیز برای شهر های (( تهران، اصفهان، میبد،اردکان، یزد )) ممکن است.

فروش اقساطی لوازم خانگی با سفته در اصفهان

در طرح فروش بدون پیش قسط فروشگاه کالا ۳۱۳ با ارائه سفته یا چک به فروشگاه می توانید خرید محصولات مورد نظر خود را به صورت تمام قسط و بدون پیش پرداخت انجام دهید. برای این منظور بهتر است ابتدا با مسئولین فروش کالا ۳۱۳ از طریق تماس تلفنی و یا پشتیبان واتس اپ وب سایت، ارتباط بگیرید. سپس با حضور در مکان فروشگاه، پس از انتخاب محصولات مورد نظر خود، نسبت به ارائه سفته و چک و تکمیل مراحل خرید اقدام فرمایید. پس از دریافت فاکتور شما بدون هیچ پیش پرداختی، صاحب وسایل و لوازم خانگی مورد نظر خود شده اید.

تحویل کالا بدون ضامن

در این طرح، امکان خرید محصولات، اسنوا می باشد. و اشخاصی که بازنشسته تامین اجتماعی و یا دیگر ارگان های دولتی هستند، و یا در یک شرکت معتبر و با فیش حقوقی استخدام هستند، بدون ضامن و پرداخت چک، از بانک های عامل معرفی شده شرکت اسنوا، می توانند اقدام به خرید کنند. البته شرایط ویژه ای جهت شاغلین شهرداری، آموزش پرورش، نیرو های مصلح، وجود دارد. در این طرح، بدون هیچ پیش پرداختی، بدون چک و بدون ضامن، امکان خرید کالا میسر می باشد.

شرایط عمومی :

کلیه کالا ها، دارای امکان خرید به صورت اقساطی هستند. در این طرح، می توان نصف مبلغ فاکتور را به صورت نقد، و الباقی را طی ۲ الی ۱۰ فقره چک پرداخت کرد. البته برای بعضی از کالا ها، جهت پیش پرداخت در این طرح، استثناء وجود دارد که در این رابطه بهتر است با شماره های موجود با فروشگاه تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *