خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان

خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان امکانی است که فروشگاه کالا ۳۱۳ برای مشتریان خود ایجاد کرده است. خرید لوازم خانگی این روز ها برای بسیاری از افراد و مخصوصا زوج های جوان تبدیل به یک آرزو شده است. به همین دلیل فروشگاه کالا ۳۱۳ اقدام به طراحی سیستم فروش قسطی در بازار کرده است. در این طرح فروش، مهم نیست لوازم خانگی مورد نظر شما چه چیزی است و قیمت آن چقدر است. کالا ۳۱۳ به شما شرایط پرداخت ماهیانه مناسب با توان پرداخت شما را پیشنهاد می دهد. کافی است لیستی از محصولات مورد نیاز خود را در دست بگیرید و به این فروشگاه سر بزنید.

ما با ارائه روش های متعدد برای خرید قسطی، شرایط را برای تهیه لوازم خانگی مورد نظر شما آماده کرده ایم تا بتوانید با حداقل پیش پرداخت ۱۵ تا ۲۰ درصد و اقساط بلند مدت با حداقل سود تنها ۲.۵ درصد ماهیانه ، محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

اینجا برند مطرح نیست … !!

خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان از هر برند و مدل امکان پذیر است …

ممکن است تصور کنید در طرح خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان، تنها کالا و محصولات یک برند خاص برای فروش اقساطی آماده است و نمی توانید برند و مدل مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کنید.، ولی به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد. مدیریت فروشگاه کالا ۳۱۳ به منظور کمک به افراد برای خرید لوازم خانگی از هر برند و مدل خاص، امکان خرید قسطی را فراهم نموده است. شما می توانید برند و مدل مورد نظر خود را برای هر کالای لوازم خانگی انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت نمایید تا بتوانید خرید خود را به صورت قسطی انجام دهید.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از طرح خرید اقساطی در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۰۰۰۲۰۱۸ و ۰۹۱۳۷۴۶۶۸۶۸ و ۰۳۱-۳۷۷۶۴۶۲۶

اصفهان ، میدان ارتش، روبروی بانک ملی، نبش کوچه ۳۶

خرید اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت اصفهان ؟
بله … ولی فعلا نه !

تصور کنید بدون پرداخت هیچ پیش پرداختی صاحب لوازم خانگی مورد نظر خود از هر برند و مدل شوید. کالا برای شما ارسال می گردد، گارانتی آن اعمال می شود و تازه از ماه آینده آن هم به صورت اقساطی پرداخت خود را انجام دهید … چی از این بهتر ؟

برای زوج های جوان که قصد ازدواج و تشکیل زندگی دارند، خرید قسطی بزرگ ترین نعمت است. البته در خرید قسطی شما مجبور خواهید بود پیش پرداخت محصولات مورد نظرتان را بپردازید. ولی این بار، فروشگاه کالا ۳۱۳ به دنبال راهی برای امکان خرید قسطی بدون پرداخت هیچگونه وجه به عنوان پیش پرداخت است. در این طرح پس از فاکتور شدن و ایجاد دفترچه اقساط در فروشگاه، محصولات مورد نظر برای شما ارسال می شوند تا بدون هیچ دردسر اضافه از همان لحظه بدون پیش پرداخت بتوانید از لوازم خانگی خریداری شده تان استفاده کنید.

خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان

فروش اقساطی لوازم خانگی با سفته در اصفهان

در طرح فروش بدون پیش قسط فروشگاه کالا ۳۱۳ با ارائه سفته یا چک به فروشگاه می توانید خرید محصولات مورد نظر خود را به صورت تمام قسط و بدون پیش پرداخت انجام دهید. برای این منظور بهتر است ابتدا با مسئولین فروش کالا ۳۱۳ از طریق تماس تلفنی و یا پشتیبان واتس اپ وب سایت، ارتباط بگیرید. سپس با حضور در مکان فروشگاه، پس از انتخاب محصولات مورد نظر خود، نسبت به ارائه سفته و چک و تکمیل مراحل خرید اقدام فرمایید. پس از دریافت فاکتور شما بدون هیچ پیش پرداختی، صاحب وسایل و لوازم خانگی مورد نظر خود شده اید.

مراحل خرید اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت

در این طرح مشتری از طرف فروشگاه، به بانک های عامل معرفی می شود. به هر فرد در این مورد تا سقف ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات خرید لوازم خانگی پرداخت می شود. پس از دریافت وام، خرید بدون هیچ گونه محدودیتی در انتخاب برند و نوع کالا میسر می باشد.

بدون چک : در این طرح، مشتری پس از پرداخت اقساط، کالای خود را دریافت می نماید. می توان گفت این طرح مخصوص برای افرادی است که قصد تهیه جهیزیه برای دختر دم بخت خود را دارند. در این طرح با گذاشتن وثیقه که می تواند طلا باشد، کالای مورد نیاز خود را در همان لحظه از فروشگاه تحویل بگیرند.

طرح جدید خرید محصولات لوازم خانگی قسطی ۱۴۰۲

در این طرح، لوازم خانگی مورد نیاز شما با هر مدل و هر برند انتخابی از طرف شما برای شما فاکتور خواهد شد و پس از انجام کارهای اداری و پرداخت پیش پرداخت، میتوانید لوازم و سفارشات خود را تحویل بگیرید. در طرح جدید آذر ۱۴۰۱ کالا ۳۱۳ امکان خرید لوازم خانگی قسطی در اصفهان در چندین گزینه به نحوی ارائه می شود که همگان بتوانند از آن بهره مند شوند. با توجه به شرایط امروز جامعه و کشور و افزایش قیمت ها کالا ۳۱۳ سعی کرده در قالب چند طرح فروش اقساطی لوازم خانگی در اصفهان و سراسر کشور، زمینه را برای بهره مندی از امکانات رفاهی و لوازم خانگی را برای همگان گسترش بدهد.

در این طرح ها شما می توانید با یک پیش پرداخت حد اقلی در حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد، صاحب محصولات مورد نیاز خود شوید و ما بقی مبلغ سفارشات شما نیز به طول مدت پرداخت تقسیم می شود و با کمترین میزان سود ممکن، ۲ تا ۲.۵ درصد ماهیانه با هدف رفاه همشهریان و هم میهنان عزیز قابل پرداخت است.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از طرح خرید اقساطی در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۰۰۰۲۰۱۸ و ۰۹۱۳۷۴۶۶۸۶۸ و ۰۳۱-۳۷۷۶۴۶۲۶

اصفهان ، میدان ارتش، روبروی بانک ملی، نبش کوچه ۳۶

طرح آسان خرید بانک تجارت

بانک تجارت، با هدف افزایش قدرت خرید هموطنان گرامی و رونق کسب و کار صاحبان مشاغل، از سال ۱۳۹۱ اقدام به راه‌اندازی شبکه خرید و فروش اقساطی کالا و خدمات در قالب «طرح آسان خرید» نموده است.

  • در این طرح، دارندگان کارت‌های آسان خرید می‌توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از فروشگاه‌های عضو شبکه آسان خرید در سراسر کشور خریداری نمایند.
  • مشتریانی که در شبکه آسان خرید عضو شده باشند، می‌توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را تا سقف دو میلیارد ریال به صورت اقساطی و با کمترین کارمزد از فروشگاه‌های عضو این شبکه خریداری نمایند.
  • تعیین تعداد اقساط و مبلغ کالا به صورت توافقی بین خریدار و فروشنده صورت می‌پذیرد و بانک بازپرداخت اقساط در سررسید را برای فروشندگان تضمین می‌نماید.
  • با افزوده شدن قابلیت اعتبار گردان به طرح آسان خرید، پس از پرداخت هر قسط، میزان اعتبار به اندازه قسط پرداخت شده مجدداً در کارت شارژ می‌شود.
جشنواره فروش محصولات جی پلاس

فروش اعتباری از طریق بانک ملی

فروش اعتباری از طریق بانک ملی هم اکنون قابل ثبت میباشد. بازپرداخت این تسهیلات ۳۶ ماهه میباشد و کارمزد افزوده شده بر روی قیمت کالا ۵% میباشد. لازم به ذکر است در حال حاضر ثبت سفارش برای کارتهای صادر شده میباشد و صدور پیش فاکتور در بروزرسانی های آتی انجام خواهد شد.

مراحل ثبت سفارش به شرح ذیل میباشد:

  • انتخاب کالا و مشتری و انتخاب روش پرداخت اقساطی بانک ملی نمایندگان
  • ورود به درگاه پرداخت سداد
  • وارد کردن مشخصات کارت مشتری و رمز پویای ارسال شده
  • تایید سفارش و ارسال کالا

کارمندان آموزش پرورش ناحیه ۱ – ۲ – ۳

مجموعه کالا ۳۱۳ با انجام توافقاتی با آموزش و پرورش ناحیه های ۱ و ناحیه ۲ و ناحیه ۳ اصفهان، شرایطی فراهم آورده تا کارکنان این سازمانها بتوانند با اخذ نامه از فروشگاه و فاکتور و ارائه آن به اداره آموزش و پرورش مربوطه، به صورت باز پرداخت و کسر از حقوق لوازم خانگی مورد نیاز خود را خریداری نمایند. این امکان فعلا برای کارکنان این سه ناحیه قابل انجام است. مدیران کالا ۳۱۳ در حال آماده سازی شرایطی برای اضافه کردن کلیه کارمندان آموزش و پرورش به این طرح هستند.

حقوق بگیران بانک رفاه و تجارت

خرید اقساطی لوازم خانگی برای بازنشستگان بانک رفاه و بانک تجارت به این شکل است که پس از سفارش کالا های درخواستی و دریافت فاکتور، به بانک مراجعه میکنید و پس از ارائه فاکتور و نامه فروشگاه کالا ۳۱۳ و دریافت تسهیلات مورد نظر اقساط به صورت ماهانه از حقوق دریافتی شما کسر میگردد. در این حالت به سادگی تمام می توانید کالای خود را از فروشگاه تحویل بگیرید. این مورد برای ساکنین خارج از اصفهان نیز قابل انجام است. شما می توانید انجام سفارشات خود را از طریق تلفن و یا وب سایت نیز ثبت کنید و فاکتور و نامه دریافت نمایید.

بازنشستگان تامین اجتماعی

خرید لوازم خانگی قسطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی در اصفهان نیز دیگر امکانی است که مدیران فروشگاه بزرگ لوازم خانگی کالا ۳۱۳ برای تسهیل در خرید ایجاد کرده اند. در این طرح، خریداران در صورتی که جزو بازنشستگان تامین اجتماعی باشند، به سادگی پس از دریافت فاکتور و نامه رسمی فروشگاه، میتوانند اقساط را به صورت کسر از حقوق تعریف کنند و با ارائه حد اقل پیش پرداخت، صاحت سفارشات خود شوند. لازم به ذکر است که این طرح نیز برای همه افراد صرف نظر از محل سکونت قابل انجام است.

خرید چکی لوازم خانگی در اصفهان

علاوه بر طرح هایی که در بالا به صورت مختصر به آن اشاره شد، شما می توانید با ارائه چک و پرداخت حد اقل پیش پرداخت در لحظه صاحب کالای مورد نیاز خود شوید. لازم به ذکر این مورد است که این امکان نیز برای همه افراد و صرف نظر از محل سکونت و استان محل زندگی قابل انجام است.

تحویل در تمام شهر های کشور

شما می توانید با تکمیل خرید خود از طریق سایت، کالای مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرید. کالا ۳۱۳ امکان خرید برای ساکنین تمام شهر های کشور را ممکن کرده است و تنها کافی است محصولات مورد نیاز خود را از طریق سایت سفارش دهید و فاکتور دریافت کنید و سپس با مراجعه به بانک و تکمیل مراحل مربوط به پرداخت، محصولات سفارشی شما تا مقصد مورد نظر شما ارسال خواهد شد. همچنین امکان تسفیه در محل نیز برای شهر های (( تهران، اصفهان، میبد،اردکان، یزد )) ممکن است. علاوه بر این شما همچنین می توانید با حضور در محل فروشگاه و انتخاب محصولات، فاکتور دریافت کنید و پس از انجام مراحل اداری در سریع ترین زمان ممکن سفارشات خود را دریافت کنید.

تحویل کالا بدون ضامن

در این طرح، امکان خرید محصولات، اسنوا می باشد. و اشخاصی که بازنشسته تامین اجتماعی و یا دیگر ارگان های دولتی هستند، و یا در یک شرکت معتبر و با فیش حقوقی استخدام هستند، بدون ضامن و پرداخت چک، از بانک های عامل معرفی شده شرکت اسنوا، می توانند اقدام به خرید کنند. البته شرایط ویژه ای جهت شاغلین شهرداری، آموزش پرورش، نیرو های مصلح، وجود دارد. در این طرح، بدون هیچ پیش پرداختی، بدون چک و بدون ضامن، امکان خرید کالا میسر می باشد.

شرایط عمومی :

کلیه کالا ها، دارای امکان خرید به صورت اقساطی هستند. در این طرح، می توان نصف مبلغ فاکتور را به صورت نقد، و الباقی را طی ۲ الی ۱۰ فقره چک پرداخت کرد. البته برای بعضی از کالا ها، جهت پیش پرداخت در این طرح، استثناء وجود دارد که در این رابطه بهتر است با شماره های موجود با فروشگاه تماس حاصل بفرمایید.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از طرح خرید اقساطی در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۰۰۰۲۰۱۸ و ۰۹۱۳۷۴۶۶۸۶۸ و ۰۳۱-۳۷۷۶۴۶۲۶

اصفهان ، میدان ارتش، روبروی بانک ملی، نبش کوچه ۳۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *