قوانین و مقررات

ثبت نام و خرید

کاربرانی که قصد خرید دارند باید فرم سفارش را کامل با اطلاعات صحیح خود پر کنند در صورت نادرست وارد کردن مشخصات، تمام عواقب این کار به عهده خریدار می باشد و فروشگاه آنلاین لوازم خانگی کالا ۳۱۳ هیچ مسئولیتی به عهده ندارد.
به خریداران عزیز توصیه می شود که برای تسهیل فرایند خرید و پیگیری سفارشات ، قبل از خرید در سایت ثبت نام کرده و سپس اقدام به خرید نمایند. لازم به ذکر است که تمامی مشخصات ثبت شده کاربران در فروشگاه آنلاین لوازم کالا ۳۱۳ محفوظ هستند.

گارانتی محصولات

گارانتی شامل کالاهایی می شود که در قسمت مشخصات صفحه کالا قید شده باشد در غیر این صورت گارانتی شامل آن کالا نمی شود. هرچند خیال مشتریان عزیز در رابطه با اصالت کالاها راحت باشد زیرا اصالت کالاها توسط فروشگاه آنلاین لوازم خانگی کالا ۳۱۳ تضمین شده است.

کالاهای نیازمند نصب توسط نمایندگی مجاز

این نوع کالاها حتما باید توسط نمایندگی مجاز نصب شوند در صورتی که توسط دیگر افراد نصب شوند و مشکلی برای کالا پیش بیاید این کالا شامل گارانتی نمی باشد و قابل بازگشت نیست.

شرایط بازگرداندن سفارش

کالاهایی شامل شرایط بازگشت می شوند که هنگام ارسال کالا آسیب دیده باشند یا دارای عیب فنی باشند یا کالای ارسالی با کالای خریداری شده مغایرت داشته باشد. در غیر اینصورت کالا قابل بازگشت نیست. کالاهایی که شرایط بازگشت را دارند تا هفت روز پس از تحویل قابل بازگشت می باشند.