روش های پرداخت

برای افزایش اعتماد و همچنین رفاه حال شما خریداران گرامی، فروشگاه آنلاین لوارم خانگی کالا ۳۱۳ از روش های متفاوتی برای پرداخت هزینه سفارشات استفاده می کند که مشتریان عزیز می توانند یکی از این روش ها را برای پرداخت انتخاب کنند. 

پرداخت آنلاین

این روش از پرداخت که از طریق درگاه بانکی انجام می گیرد به این صورت است که پس از تکمیل اطلاعات خود در صفحه پرداخت به درگاه بانک متصل می شوید و پس از ثبت اطلاعات کارت بانکی خود می توانید پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهید.

پرداخت هنگام تحویل سفارش 

این روش پرداخت که برای افزایش اعتماد مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است به این صورت است که خریدار  می تواند با پرداخت ۱۰ درصد از کل مبلغ سفارش خود ، سفارش خود را ثبت کند سپس هنگام تحویل سفارش خود، بقیه مبلغ سفارش را تسویه کند. 

لازم به ذکر است که این روش پرداخت برای خرید یخچال فریزر استفاده نمی شود و برای پرداخت هزینه خرید یخچال فریزر باید هزینه را کامل پرداخت کرد.

پرداخت به روش کارت به کارت

خریداران گرامی برای استفاده از این روش برای پرداخت مبلغ سفارش خود می توانند بعد از پرداخت مبلغ از طریق صفحه تماس با ما یا از طریق مشاورین فروش ما در واتساپ با ما ارتباط برقرار کنند و سفارش خود را ثبت کنند.

لازم به ذکر است که در صورت پرداخت به روش کارت به کارت حتما از رسید پرداخت خود عکس گرفته و برای ما از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ ارسال کنید.

اطلاعات کارت بانکی ما جهت کارت به کارت :

شماره کارت :  ۶۱۰۴۳۳۷۴۲۸۰۹۹۹۷۰

شماره شبا : IR890120000000008256554492

به نام : خلیل کاظمی نسب (بانک ملت)