فروش اقساطی اسنوا در اصفهان

در یک موقعیت خرید و فروش معمولی، خریدار مالک اقلامی است که می‌خرد و به خانه می‌برد. با این حال، قیمت خرید برخی از اقلام به مرور زمان به فروشنده پرداخت می شود، اگرچه خریدار کالا را در اختیار دارد. به این معاملات فروش مشروط یا اقساطی می گویند. در فروش اقساطی محصولات اسنوا، یکی از مهمترین اهداف، فروش محصول ایرانی با کیفیت به مصرف کننده ایرانی است.

به گفته سایت اسنوا: در نظر گرفتن رفاه حال مردم و اندیشیدن تدابیری برای افزایش قدرت خرید آن‌ها از رسالت های اسنوا به عنوان یک برند ملی در کنار تولید محصول با کیفیت ایرانی است (اسنوا)

فروشگاه کالا ۳۱۳، مجری طرح فروش اقساطی اسنوا در اصفهان است. در این طرح همه محصولات اسنوا شامل تلویزیون، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز به صورت اقساطی و با شراط ویژه و متناسب با قدرت خرید و توان پرداخت خریدار ارائه می گردد.

راهنمای فروش اقساطی اسنوا

مرحله اول – مراجعه به فروشگاه کالا ۳۱۳ اصفهان

برای خرید کالای مورد نطر خود به فروشگاه کالا ۳۱۳ مراجعه نمایید و پس از انتخاب کالاهای مورد نظر و دریافت پیش فاکتور، مراحل بعدی را طی کنید.

مرحله دوم- انتخاب بانک

باتوجه به مبلغ مورد نیاز و مبلغ پیش فاکتور می توانید از بین بانک های معرفی شده و متناسب با خدمات و تعداد اقساط مشخص شده در جدول زیر از شرایط خرید اقساطی استفاده نمایید.

بانک نام طرح سفف مبلغ وام سود تعداد اقساط
ملت مرابحه ۱۰۰ میلیون تومان ۱۸ درصد ۶۰ ماهه
ملت حامی کارت ۵۰ میلیون تومان ۱۲ درصد ۳۶ ماهه
رفاه رفاه کالا ۵۰ میلیون تومان ۱۵ درصد ۳۶ ماهه
صادرات همیاران سپهر ۵۰ میلیون تومان ۱۵ درصد ۳۶ ماهه
سینا انتخاب سینا ۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومان ۱ الی ۱۷ درصد ۶۰ ماهه
بانک مهر ایران کالا کارت ۵۰ میلیون تومان ۴ درصد ۱۲ ماهه
اقتصاد نوین انتخاب نوین ۵۰ میلیون تومان ۱۵ درصد ۳۶ ماهه

نکات مهم

  • شما میتوانید پس از دریافت پیش فاکتور از یکی از فروشگاه های اسنوا به بانک مراجعه کنید، پس از تشکیل پرونده و دریافت کارت اعتباریِ خرید اقساطی محصولات اسنوا از بانک مربوطه، میتوانید به هریک از فروشگاه های زنجیره ای اسنوا در سراسر کشور مراجعه کنید تا کارت اعتباری در سامانه فروش ثبت و خرید کالای مورد نظرتان انجام شود.
  • اگر کارت اعتباری را به نام خودتان دریافت کرده اید واگذاری آن به شخص دیگری برای خرید در فروشگاه، فرآیند خرید کالا را با مشکل مواجه میکند.
  • تعداد ضامنین مورد نیاز بسته به شرایط وام گیرنده و ضامن، میزان تسهیلات دریافتی در هر یک از بانک ها متفاوت است.
  • برای دریافت تسهیلات تا سقف ۵۰میلیون تومان به طور متوسط به دو ضامن احتیاج دارید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص فروش اقساطی اسنوا در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۰۰۰۲۰۱۸

۰۹۱۳۷۴۶۶۸۶۸

۰۳۱-۳۷۷۶۴۶۲۶

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *